Ana Sayfa

LİSANS - ÖNLİSANS ADAY ÖĞRENCİ

Akademik Danışmanlık Saatleri

Unvan, Adı ve Soyadı Bölümü Akademik Danışmanlık Günü Akademik Danışmanlık Saati
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Aslan Antrenörlük ÇARŞAMBA 10:00 - 12:00
Öğr. Gör. Cemal Kartal

Antrenörlük

SALI 09:00 - 15:00
Öğr. Gör. Fatih Kesepara Antrenörlük ÇARŞAMBA
PERŞEMBE
09:00 - 10:00
15:30 – 16:30
Prof. Dr. Aysel Pehlivan

Beden Eğt. ve Spor Öğr.

PERŞEMBE 12:00 - 14:00
Doç. Dr. Alper Aşçı

Beden Eğt. ve Spor Öğr.

SALI 13:00 - 15:00
Dr. Öğr. Üyesi Püren Akçay Beden Eğt. ve Spor Öğr. ÇARŞAMBA 13:00 - 15:00

Dr. Öğr. Üyesi Ayça Kaya

Beden Eğt. ve Spor Öğr.

PAZARTESİ

12.00 - 14:00
Dr. Öğr. Üyesi Nalan Suna

Beden Eğt. ve Spor Öğr.

PAZARTESİ 13:00 - 15:00
Dr. Öğr. Üyesi Yeşim Kuruoğlu

Beden Eğt. ve Spor Öğr.

ÇARŞAMBA 13:00 - 15:00
Öğr. Gör. Çağla Topal

Beden Eğt. ve Spor Öğr.

PAZARTESİ 13:30 - 14:30
Dr. Öğr. Üyesi Barış Karakoç Rekreasyon SALI 13:00 - 15:00
Dr. Öğr. Üyesi Billur Hatice Yarsuvat Rekreasyon CUMA 13:00 - 15:00
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Turgay Turan Rekreasyon SALI 11:00 - 14:00
Dr. Öğr. Üyesi Şaban Şinasi Ünal Rekreasyon PERŞEMBE 13:00 - 15:00
Öğr. Gör. M. Arslan Başar

Rekreasyon

PAZARTESİ 12:30 - 14:30
Öğr. Gör. Mehmet Topal

Rekreasyon

PERŞEMBE 09:00 - 11:00
Doç. Dr. H. İlhan Odabaş

Spor Yöneticiliği

PERŞEMBE 11:00 - 13:00
Dr. Öğr. Üyesi Ercüment Yiğit Spor Yöneticiliği CUMA 10:00 - 11:00
Dr. Öğr. Üyesi Duygu Karadağ  Spor Yöneticiliği PERŞEMBE 11:00 - 14:00
Öğr. Gör. Benil Kıstak Altan Spor Yöneticiliği ÇARŞAMBA 11:00 - 14:00
Öğr. Gör. Habib Mehmet Akpınar

Spor Yöneticiliği

PERŞEMBE 12:00 - 15:00
Öğr. Gör. Emine Çırak

Spor Yöneticiliği

SALI 13:00 - 14:00
Prof. Dr. Menşure Aydın

Spor Yöneticiliği (İng)

PAZARTESİ 13:00 - 15:00
Dr. Öğr. Üyesi Onur Hasan Özgün Spor Yöneticiliği (İng) PAZARTESİ 14:00 - 15:00
Teknik Uzman İlhami Tek

Teknik Uzman

PAZARTESİ 12:00 - 14:00
Teknik Uzman İlker Şentürk Teknik Uzman SALI 09:00 - 15:00
Teknik Uzman Kıvanç Egeaka Teknik Uzman ÇARŞAMBA - CUMA 09:00 - 17:00